Doporučené postupy: Vedení týmu

Naučte se vést firmu kupředu

Re:Work Guides

Rozšiřte své pozitivní působení na pracovišti

Re:Work je projekt společnosti Google, který má lidem pomoct maximalizovat pozitivní působení na pracovišti. Informace a nástroje dostupné v tomto programu zakladatelům firem pomohou osvojit si vůdčí dovednosti, jako je zvládnutí inkluze a předsudků, nastavení cílů, najímání lidí, vytváření týmů a management.

Podívejte se na zkušenosti zakladatelů

Úspěšní zakladatelé vyprávějí své příběhy v kampusech, což je celosvětová síť prostor společnosti Google. Poslechněte si, co říkají představitelé společností DeepMind, Waze, Buffer a dalších o různých metodách a postupech, které použili k rozšíření své firmy.

Women Techmakers

Zapojte se do komunity žen ve světě technologií

Women Techmakers je program, který podporuje ženy v oblasti technologií. Nabízí jim přístup ke zdrojům, událostem, informacím a nástrojům od Googlu a partnerů a také lepší přístup ke globálnímu technologickému ekosystému.

Vytvořte bezpečný prostor pro inovace

Jak vytvoříte organizační strukturu, která selhání vnímá pozitivně, když lidé pochopitelně neradi selhávají? Astro Teller, šéf projektu X společnosti Alphabet, nabízí tipy, jak zvýšit psychické pohodlí týmů a jak je pobídnout k podstoupení rizik, která mohou přinést zásadní průlom.